autumn-leaves-1869837_1280

Buty na co dzień – wygoda czy elegancja?

Wybór butów, które będziemy nosić w codziennych sytuacjach jest często niezwykle trudny. Wiadomo, że każda z pań zawsze chce wyglądać jak najlepiej, więc ten aspekt zawsze będzie niezwykle ważny. Co jednak z wygodą? Na co postawić gdy staniemy przed dylematem – albo wygodne albo znakomicie wyglądające buty?

Pytanie jest trudne. Przede wszystkim dlatego, że każda z kobiet powinna samodzielnie odpowiedzieć na pytanie czy bardziej ceni sobie wygodę, czy zdecydowanie ważniejsze jest to, żeby dobrze wyglądać. Naszym zdaniem najlepiej jest połączyć w sobie te dwie cechy. Często wydaje się nam, że nie ma już wyjścia i musimy wybrać pomiędzy dwoma skrajnymi opcjami. Nic bardziej mylnego. Większość zależy od tego ile czasu chcemy poświęcić na poszukiwania. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że jeżeli będziemy szukać dostatecznie długo to w końcu trafimy na model, który trafi w nasz gust.

Załóżmy jednak, że nie mamy czasu. Co wybrać? Naszym zdaniem powinno się postawić przede wszystkim na komfort użytkowania danych butów. Codzienne męczenie się, bóle stóp na pewno nie są tego warte. Jest to jednak tylko nasze zdanie i pewnie nie przekona ono osób, dla których wygląd jest szczególnie ważny.