hub-swietne-buty-dla-panow

HUB – Świetne Buty Dla Panów

HUB to marka mało znana w Polsce. Nie można się temu dziwić, gdyż powstała dopiero kilka lat temu. Jednak od momentu zaistnienia na rynku europejskim, firma ta zdobywa wierną rzeszę klientów. Przyczyną takiego stanu rzeczy są niezwykle ciekawe kolekcje, które odpowiadają zapotrzebowaniu. Nawet mimo dość wysokich cen, buty cieszą się wzięciem.

Marka HUB wywodzi się z kraju tulipanów i wiatraków. Powstała w 2004 roku z inicjatywy trzech mężczyzn. Od kilku lat jest marką promowaną na terenie całej Europy. Warto dodać, że promocja nie jest nachalna i odbywa się głównie za pomocą prezentacji doskonałych butów.

Wśród ostatnich działań firmy HUB, warto przyjrzeć się zimowej kolekcji Nordic. Zwłaszcza męska jej część powinna zainteresować szerokie grono odbiorców. Otóż liczy ona tylko 4 modele, jednak każdy z nich będzie idealnie nadawał się dla mężczyzny eleganckiego, a jednocześnie pełnego luzu i nowoczesności.

Mnie osobiście, najbardziej spodobał się model JAG (na zdjęciu poniżej). Bije od niego prostotą projektu, przez co nadaje się do różnych stylizacji. Zwłaszcza brązowa wersja przypadła mi do gustu, jednak JAG w czarnym kolorze też prezentuje się nieźle. Warto zainteresować się także modelami Wolsley (na zdjęciu powyżej).