jak-wydluzyc-nogi

Jak wydłużyć nogi?

Nogi – jeden z najważniejszych fragmentów ciała, który często decyduje o kobiecej atrakcyjności. Wiele pań ma z tym problem, gdyż uważają, że ich nogi są zbyt krótkie. Na szczęście, nie trzeba się tym martwić tak mocno, gdyż nogi można wydłużyć. Mowa o optycznym wydłużeniu, dzięki zastosowaniu pewnych tricków związanych z garderobą. Do dzieła!

Zacznijmy od butów. Jakie i jak nosić, aby sprawić, by nasze nogi wyglądały na dłuższe? Sprawdzi się każda forma wyższego obuwia. Jednak panie muszą pamiętać o jednej podstawowej sprawie – nie nosimy butów z paskiem na kostce! To odcina sylwetkę i sprawia, że nasze nogi wyglądają na jeszcze krótsze niż są w rzeczywistości.

Takie buty lepiej sobie odpuścić

Kluczem do sukcesu mogą być także spodnie. Zwłaszcza latem, w cieplejsze dni, warto nosić szorty. Unikaj spodni z podwyższoną talią oraz takich, które obniżają Twoją pupę. To właśnie od tego zależy, czy nasze nogi wyglądają na długie. Nie zawodne są także pionowe paski – taki deseń doskonale wydłuża nogę, więc warto zastanowić się nad spodniami lub leginsami w takiej stylizacji.

Wiele kobiet, które borykają się z kompleksem zbyt krótkich nóg, unika noszenia spódnic czy sukienek. To błąd, bo odpowiednio dobrana spódnica i buty mogą sprawić, że nogi optycznie nabiorą długości.