kolekcja-kids-urban-edge

Kolekcja Kids Urban Edge

„Kids Urban Edge” to kolejna propozycja firmy Clarks, która od wielu lat aktywnie działa na rynku obuwniczym, prezentując swoim klientom rozmaite modele, które są w stanie trafić w gusta każdego. Rzecz jasna przedsiębiorstwo to specjalizuje się w tworzeniu ofert dla dorosłych, niemniej nie oznacza to, że linie dziecięce są traktowane po macoszemu, a buty Clarks przeznaczone dla najmłodszych to projekty, którym poświęca się mniej uwagi.

Kierownictwo firmy doskonale wie, jak istotne jest, by dziecięcy but był wygodny i zapewniła swobodę wciąż rosnącej stopie, dlatego też zatrudnia najlepszych projektantów, którzy ciężko pracują, by znaleźć optymalne rozwiązanie, które sprawi, iż buty dla najmłodszych spełnią wszelkie restrykcyjne wymagania.Wróćmy jednak do kolekcji o której mówiliśmy wcześniej. „Kids Urban Edge” to oferta letnich półbutów, które dzięki swojej lekkiej konstrukcji nie będą przemęczać stopy naszej pociechy, lecz dadzą jej pełną swobodę, a przecież wszyscy wiemy jak ważny jest ten element w wypadku ruchliwych dzieci.

Buty Clarks kierowane do chłopców są inspirowane moda deskorolkarską, co w połączeniu z materiałem typu denim sprawia, że buty wydają się wręcz stworzone na podwórko. Z kolei oferta dla dziewczynek obejmuje motywy retro, które idealnie dopasują się do kolorowych ubrań. Patrząc przez pryzmat opinii, które wygłaszają rodzice taki dobór wzorów jest jak najbardziej adekwatny i wpada pociechom w oko. Fakt ten cieszy firmę Clarks, gdyż wszyscy doskonale wiemy, jak ciężko zdobyć gust dziecka.