modne-buty-meskie-na-rok-2017

Modne buty męskie na rok 2017

Przyszedł rok 2017, a wraz z nim nowe trendy w dziedzinie butów. W tej zimie zdecydowanie najbardziej dominują wysokie buty za kostkę. Zarówno sztyblety jak i te bardziej sportowe, byle były trochę wyższe i osłaniały więcej nogi niż zwykłe trampki na lato. Najlepiej jeśli są one solidne i skórzane wykonane na grubej podeszwie.

Najmodniejsze w tym sezonie zimowo/wiosennym będą z pewnością wyżej wymienione sztyblety, które pasują do spodni zarówno węższych jak i szerszych. Przy tym idealnie chroniąc nasze nogi przed wiatrem i wilgocią którą codziennie zapewnia nasza Polska zima. Jeśli mamy buty ze skóry ważne jest aby je chociaż raz w miesiącu pielęgnować przeznaczonymi do tego środkami, ponieważ ilość soli i piasku na drogach jest przeogromna przez co buty ulegają zniszczeniu i kolor też się wybiela.

Eleganccy panowie także znajdą coś dla siebie, a dokładniej buty ze zwężonym szpicem z przodu i lekkim obcasem. Nie powinno być w nich zimno, a jeśli jesteśmy zmarźlakami to można kupić takie, które mają lekkie futerko w środku.

7-300×225.jpgGdy już przyjdzie wiosna i wczesne lato z pewnością dominować będą kolorowe sportowe buty z różnymi podeszwami, a także nieśmiertelne trampki czy sneakersy. Coraz więcej też zauważamy na nogach panów obuwie w stylu koszykarskim cechującymi się tym, że są za kostkę i posiadają szeroką paletę kolorów.

Alternatywą dla sztybletów czy butów sportowych mogą być klasyczne botki, które są gładkie i często ozdobione klamrami. Nadają się one bardzo dobrze na pory jesienno/zimowe.

Warto wspomnieć jeszcze o idealnych butach na jesień czy wiosnę czyli tzw. Półbuty, które możemy nosić na co dzień i pasują do większości spodni i ubrań. Do tego przy obecnej modzie na podwijanie nogawek wyglądają one jeszcze lepiej, pozwalają także na dodanie do naszego ubioru przeróżnie wyglądających skarpet.

Myślę, że w tym roku każdy będzie mógł odkryć dla siebie jakieś nowe buty, bądź zostać przy swoich starych, w których czuje się najlepiej.