polski-producent-obuwia-na-wysokim-poziomie-badura

Polski producent obuwia na wysokim poziomie – Badura

W Polsce działa wiele przedsiębiorstw z branży obuwniczej. Bez względu, czy spojrzymy na segment butów tanich lub tych bardziej ekskluzywnych zauważymy, że konkurencja jest spora, co oznacza ciągłą walkę o klienta.

Formy owej walki są różne, choć najczęściej mamy do czynienia z rozmaitymi promocjami oraz rabatami, które są sporym wabikiem, gdyż potrafią przyciągnąć klientów, którzy wcześniej nie byli zbyt przekonani co do zakupu. Jednakże takie działanie jest dość banalne i wiele firm szuka innych, bardziej oryginalnych metod, które sprawią, że dana marka będzie „na językach” konsumentów.

Polski producent obuwia Badura wpadł na zupełnie inną koncepcję. Poza normalnym obszarem działalności postanowił on założyć własny hotel, który nie byłby bezpośrednią reklamą dla przedsiębiorstwa, niemniej stanowiłby ciekawe rozwinięcie zasad przyświecających firmie. W ten sposób w Wadowicach powstał Hotel Badura, którego oferta kierowana jest zarówno do turystów, jak i miłośników dobrego jedzenia, gdyż na terenie przybytku istnieje restauracja oraz tzw. Chata Grillowa. Jak widać zakres usług jest spory i nie ogranicza się tylko i wyłącznie do spania w hotelowym łóżku.

Pomysł ten nie jest czymś zupełnie nowym, gdyż swoje własne hotele posiada również hiszpański Camper, który również wszedł w branże hotelarską. Jednakże jak na nasz obszar jest to ciekawy krok, który sprawia, że Badura nie kojarzy się tylko i wyłącznie z butami, ale również innymi usługami.